El. paštas: info@opc.lt

Apie mus

Savo veiklą pradėjome 2005 m. Žengiame koja kojon su naujausiomis technologijomis ir, nuolat tobulėdami, savo pacientams visuomet stengiamės suteikti viską, kas pažangiausio ir patikimiausio yra odontologijoje.

 

Šiuo metu klinikoje „Odontologijos praktikos centras“ teikiamos visos šiuolaikinės odontologijos paslaugos – nuo profesionalios burnos higienos ir dantų balinimo iki aukščiausios kokybės implantacijos ir protezavimo procedūrų.

Diagnostikai ir gydymui naudojami naujausi bei efektyviausi diagnostikos ir gydymo metodai, kokybiškos ir saugios medžiagos, dirba profesionalūs, ilgametę patirtį turintys specialistai.

Klinikos specialistų komanda – įvairių odontologijos sričių: periodontologijos, endodontijos, ortodontijos, estetinės odontologijos, dantų protezavimo, burnos higienos – profesionalai, nuolat gilinantys savo žinias ir tobulinantys meistriškumą nacionaliniuose bei tarptautiniuose seminaruose, konferencijose, praktiniuose mokymuose.

Pasitelkę modernią įrangą ir pažangias skaitmenines technologijas, savo pacientams siūlome greitą bei tikslią diagnostiką ir geriausius rezultatus užtikrinantį gydymą be skausmo ir nemalonių pojūčių.

Kiekvieną pacientą apgaubiame individualiu dėmesiu ir siekiame maksimaliai pateisinti kiekvieno Jūsų lūkesčius. Mums svarbu, kad odontologinis gydymas būtų ne tik efektyvus, bet ir saugus bei komfortiškas. Žinome, kad gydymo sėkmei labai svarbus gydytojo ir paciento bendradarbiavimas, todėl visuomet atidžiai išklausome Jūsų porekių, atsižvelgiame į finansines galimybes ir sudarome būtent Jums labiausiai tinkantį individualų gydymo planą. Prieš pradėdami bet kokį gydymą, detaliai supažindiname su gydymo eiga ir atsakome į visus rūpimus klausimus, kad gydymo metu jaustumėtės visiškai ramiai ir užtikrintai.

Laukiame Jūsų mūsų klinikoje ir dėkojame, kad mumis pasitikite!

Atkurkite savo šypseną su mūsų klinikos odontologais

Pasitikėkite mūsų klinikos profesionalais ir vėl džiaukitės plačia šypsena.

Pacientų atsiliepimai

Dirbant su pacientais ir rūpinantis jų sveikata, grįžtamasis ryšys – vienas iš svarbiausių dalykų. Džiaugiamės galėdami suteikti kokybiškas paslaugas ir taip gerinti savo klientų gyvenimo kokybę. Mums svarbi kiekvieno iš Jūsų nuomonė!