El. paštas: info@opc.lt

Daiva Sabaliauskienė

Odontologijos praktikos centro endodontologė

Daiva Sabaliauskienė

Daiva Sabaliauskienė – Odontologijos praktikos centro endodontologė. Odontologijos srityje gydytoja darbuojasi netgi du dešimtmečius, iš kurių 12 metų specializuojasi dantų šaknų kanalų gydyme.

Gydytoja studijavo odontologiją Lietuvos sveikatos mokslų universitete, o vėliau baigė Vilniaus universiteto endodontologijos rezidentūros studijų programą.

Gydytoja skiria daug dėmesio ne tik praktinei, bet ir mokslinei veiklai – dirba dėstytoja Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Odontologijos fakultete, kur dalijasi savo žiniomis bei patirtimi su studentais. Taip pat D. Sabaliaukienė yra Lietuvos Respublikos odontologų rūmų, Lietuvos endodontologų draugijos (LED) ir Europos endodontologų asociacijos (ESE) narė.

Gydytoja savo veiklos neįsivaizduoja be nenutrūkstamo žinių gilinimo, tad nuolat tobulinasi endodontologijos ir bendrosios odontologijos srityse ne tik Lietuvos, bet ir užsienio seminaruose bei konferencijose.

D. Sabaliauskienė ypatingą dėmesį skiria dantų šaknų kanalų gydymo naujovėms, regeneraciniam gydymui, dantų traumoms, veido skausmo diferencinei diagnostikai. Taip pat domisi domisi sąsajomis tarp dantų šaknų kanalų infekcijų ir žmogaus sveikatos bei šių infekcijų įtakos sisteminėms ligoms.

Atkurkite savo šypseną su mūsų klinikos odontologais

Pasitikėkite mūsų klinikos profesionalais ir vėl džiaukitės plačia šypsena.