El. paštas: info@opc.lt

Gytis Naumavičius

Odontologijos praktikos centro vadovas ir gydytojas periodontologas

Gytis Naumavičius yra Odontologijos praktikos centro vadovas ir gydytojas periodontologas, Kauno medicinos universitete baigęs odontologijos vientisąsias studijas bei periodontologijos rezidentūrą.

Gytis Naumavičius

Gytis Naumavičius yra Odontologijos praktikos centro vadovas ir gydytojas periodontologas, Kauno medicinos universitete baigęs odontologijos vientisąsias studijas bei periodontologijos rezidentūrą. G. Naumavičius atlieka dantų protezavimo bei implantavimo, taip pat sudėtingas dantų šalinimo (rovimo) procedūras, sinuso dugno pakėlimo, kaulo priauginimo dirbtiniu arba natūraliu kaulu operacijas, dantų cistų chirurginio šalinimo ir kitas chirurgines burnos procedūras. Gydytojas domisi ir specializuojasi gydant periodonto ligas (gingivitą ir periodontitą).

Jis Lietuvos periodontologų draugijos, Tarptautinės implantologų draugijos (ITI) narys, nuolat žinias gilinantis įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose seminaruose, konferencijoje.

Gytis Naumavičius savo patirtimi taip pat dalijasi su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Odontologijos fakulteto studentais.

Atkurkite savo šypseną su mūsų klinikos odontologais

Pasitikėkite mūsų klinikos profesionalais ir vėl džiaukitės plačia šypsena.