El. paštas: info@opc.lt

Kodėl restauracijoms verta rinktis cirkonio keramiką

Pasak gydytojų odontologų, šiais laikais sparčiai keičiasi norinčių atkurti dantis pacientų reikalavimai – pageidaujama ne tik patikimų ir ilgaamžių restauracijų, bet ir nepriekaištingo bei kuo natūraliau atrodančio estetinio vaizdo.

Kodėl restauracijoms verta rinktis cirkonio keramiką
img

„Odontologijos praktikos centro“ specialistai sako, kad ne tik pateisinti, bet ir pranokti šiuos lūkesčius galima, pasitelkiant cirkonio keramiką. Šios medžiagos fizikinės bei cheminės savybės ir šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia sukurti tobulas restauracijas, kurias nuo tikro danties sunku atskirti netgi patyrusiam gydytojui, ir efektyviai atkurti dantų funkciją, formą bei estetinę išvaizdą.

Cirkonio keramikos protezų pagrindas yra cirkonio oksido karkasas, kurį sudaro tanki sukietinta keraminė medžiaga, susiformavusi iš suspaustų kristalų. Pats karkasas yra gaminamas CAD/CAM skaitmeninės technologijos būdu – konstrukcija sumodeliuojama kompiuterinės programos pagalba, po to išfrezuojama specialioje frezavimo mašinoje ir kietinama aukštoje temperatūroje. Dėl didelio tankumo, išgaunamo šio proceso metu, cirkonis, laikui bėgant, nekeičia savo struktūros ir spalvos. Cirkonio protezai kaupia mažiau apnašų, todėl tarnauja gerokai ilgiau nei tradiciniai metalo keramikos protezai.

Cirkonio keramika pasižymi ir ypač geru biosuderinamumu su žmogaus organizmu – beveik nepasitaiko jos atmetimo reakcijų, maksimaliai sumažėja alerginių reakcijų tikimybė. Svarbu ir tai, kad nuo cirkonio vainikėlių ilgainiui neatsidalina audiniai, kaip neretai nutinka naudojant metalo keramiką. Burnos gleivinė natūraliai priglunda prie cirkonio keramikos vainikėlio ir suauga su dantenomis, kai tuo tarpu metalo keramika su dantenomis suaugti negali.

Dantų restauracija cirkonio keramikos protezais dažniausiai atliekama, kai dantis stipriai pakeitęs spalva, patamsėjęs po senai atlikto kanalų gydymo, kai reikia blokuoti tamsią danties spalvą ir išgauti maksimalią restauracijos estetiką. Jis lengvas ir tvirtas, natūralios danties spalvos, todėl uždėjus keramikos apdailą, atrodo labai natūraliai.
Cirkonio protezuose nėra šviesą sugeriančio tamsaus metalo, o to dėka išvengiama juodo šalia dantenų esančio kraštelio, varginančio nešiojant metalo keramikos restauracijas.

Cirkonio keramikos protezai – ne tik ypatingai estetiški, bet ir labai tvirti, todėl puikiai tinka protezuoti ne tik maksimalios estetikos reikalaujančius priekinius dantis, bet ir šoninius dantis, kuriems tenka didelis kramtymo krūvis. Cirkonio keramika tinkama tiek pavienių, tiek didelės apimties dantų restauracijoms.

„Odontologijos praktikos centro“ gydytojai restauracijoms vis dažniau pasitelkia cirkonio keramiką, iš esmės keičiančią atkurtų dantų estetiką ir paciento gyvenimo kokybę. Patyrę specialistai laukia Jūsų, pasirengę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus ir pasiūlyti geriausius dantų atkūrimo sprendimus.

Atkurkite savo šypseną su mūsų klinikos odontologais

Pasitikėkite mūsų klinikos profesionalais ir vėl džiaukitės plačia šypsena.