El. paštas: info@opc.lt


Dantų balinimas

Daugybė žmonių jaučia diskomfortą dėl atspalvį pakeitusių, gelsvų dantų. Dantų spalvos pokyčius gali nulemti genetika, netinkama dantų priežiūra ar mitybos įpročiai, rūkymas, dantų traumos, gydymo pasekmės ir kitos priežastys. Todėl balta spindinti šypsena ne tik atrodo patraukliai, bet ir suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

Dantų balinimas

Kas tai?

Dantų balinimas – greitas ir efektyvus būdas, padedantis pašviesinti dantis net iki 8 baltos spalvos tonų ir vėl džiaugtis natūralia, spindinčia šypsena. Dantų pabalimo atspalvis priklauso nuo dantų emalio storio, įgimto atspalvio, asmens amžiaus ir įpročių.

Dantų balinimas klinikoje – tai saugi, greita ir ypatingai efektyvi procedūra. Jos metu naudojamas peroksido savo sudėtyje neturintis gelis, todėl emalis išlieka visiškai nepakitęs, išvengiama bet kokių pažeidimų, o procedūra nesukelia dantų jautrumo.

Dantų balinimo galimybės

Dantų balinimas yra viena iš populiariausių estetinės odontologijos procedūrų, kurios yra kelių tipų.

Dantų balinimas pas odontologą.

Naudojant specialias priemones, šviesą ir lazerį, gydytojas odontologas pašalina ant dantų esančias dėmes. Dažniausiai ši procedūra yra atliekama vieno vizito metu.

Dantų balinimo kapos.

Plastikinės plokštelės, padengtos balinimo medžiaga, uždedamos ant dantų ir paliekamos tam tikrą laiką. Kapos yra pagaminamos pagal individualius paciento dantų atspaudus. Kuo balinimo medžiaga yra stipresnė, tuo dantų jautrumas yra didesnis.

Dantų balinimo pastos.

Balinančios dantų pastos nuvalo dantų paviršiuje susikaupusias pigmentines apnašas.

Kaip atliekamas dantų balinimas?

Dantų balinimas yra vienas pažangiausių metodų, padedančių atkurti estetinę dantų spalvą. Tai nekenkia nei dantims, nei dantenoms ir yra saugus būdas įvairaus amžiaus pacientams.

Rezultatu galėsite džiaugtis iškart po vos 30–45 min. trunkančios procedūros! Rezultatai išlieka ilgai, nes išgaunamas giluminis balinimo efektas – balinimo medžiaga pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną.

Dantų balinimo kapos naudojamos su specialiu balinančiu geliu, kurį rekomenduoja burnos priežiūros specialistas. Galima rinktis mažesnės ar didesnės koncentracijos balinimo medžiagas. Pasirinkus silpnesnį balinimo gelį, mažiau vargins padidėjęs dantų jautrumas. Dantų balinimas šiuo metodu trunka apie 2 savaites.

Kada reikia atlikti dantų balinimą?

Dantų balinimo procedūrą rekomenduojama atlikti, kai

-

netenkina dantų spalva ir norisi baltos šypsenos;

-

kompleksuojate dėl to, kaip atrodo Jūsų dantys;

-

norite ilgalaikio rezultato.

image

Kodėl OPC klinika?

Kviečiame savo dantų gydymą patikėti mums!

Odontologijos srities profesionaliai siekia užtikrinti, kad kiekvienas pacientas būtų išgirstas ir iš klinikos išeitų patenkintas.

Gydymo metu naudojame pačios aukščiausios kokybės įrangą, kuri padeda užtikrinti sėkmingą procesą.

Atsakome į visus pacientams kylančius klausimus bei konsultuojame, kaip dantis prižiūrėti net ir praėjus gydymo procedūrai.

OPC

Kaip vyksta pasiruošimas dantų balinimo procedūrai?

Prieš atliekant dantų balinimą, svarbu pasirūpinti, kad Jūsų dantys būtų sveiki, todėl rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną ir užtikrinti, kad nebūtų karieso, periodonto ligų ir pan.

Procedūros eiga

Dantų balinimo procedūra yra sudaryta iš kelių esminių etapų.

01

Pirminės konsultacijos metu gydytojas odontologas įvertina bendrą paciento burnos ertmės būklę ir atsako į visus iškilusius klausimus. Be to, svarbu paminėti, kad prieš šią procedūrą reikia atlikti profesionalią burnos higieną ir pasirūpinti, kad dantys būtų sveiki.

02

Tam, kad dantenos nebūtų pažeistos, prieš atliekant dantų balinimą, naudojamos specialios priemonės.

03

Galiausiai dantys dengiami specialiu balinimo geliu, kuris aktyvuojamas specialios lempos pagalba.

Kodėl nederėtų delsti?

-

Dantų balinimas užtikrina baltą ir spindinčią šypseną per trumpą laiką.

-

Pacientai ir vėl gali nebekompleksuoti bei pasitikėti savimi.

-

Procedūros metu sustiprinamas emalis ir užpildomi dantų defektai.

image

Atkurkite savo šypseną su mūsų klinikos odontologais

Pasitikėkite mūsų klinikos profesionalais ir vėl džiaukitės plačia šypsena.