El. paštas: info@opc.lt


Dantų laminatės

Protezavimo laminatėmis rezultatas – patraukli, nepriekaištingai atrodanti šypsena. Laminatėmis atkurti dantys ne tik itin dailūs – jie tvirti, atsparūs aplinkos poveikiui, o jų spalva ir išvaizda, metams bėgant, nesikeičia. Procedūros rezultatai džiugina 15–20 metų!

Dantų laminatės

Kas tai?

Estetinis protezavimas laminatėmis – tai minimaliai invazyvi ir natūralius dantis tausojanti procedūra, pasitelkiama norint pakoreguoti natūralių dantų formą ir spalvą bei sukurti dailią, baltumu spindinčią šypseną. Atkuriant dantis šiuo metodu, jie šlifuojami minimaliai, todėl išsaugomi natūralūs danties audiniai.

Estetinis protezavimas laminatėmis nesukelia jokių nemalonių pojūčių ir yra viena iš mažiausiai invazinių odontologinių procedūrų. Dažnai šis būdas pasitelkiamas tada, kai nusprendžiama, kad estetinis dantų plombavimas ar dantų balinimas nesuteiks norimo rezultato. Dantų laminatės pasižymi ilgaamžiškumu, laikui bėgant, jos nekeičia spalvos ir nepraranda blizgesio.

Dantų atkūrimo laminatėmis galimybės

Šypsenos atkūrimas dantų laminatės yra procedūra, užtikrinanti norimą dantų estetiką, spalvą bei formą

Dantų defektai.

Jeigu pacientai skundžiasi dantų įtrūkimais ar tarpais, laminatės padengia pažeistą paviršių ir jį sulygina. Todėl dantys tokiu būdu yra apsaugomi nuo tolimesnių galimų sužeidimų.

Dantų spalva.

Įvairių vaistų vartojimas, pigmentacija ar kiti faktoriai gali būti priežastimi, kodėl dantys yra skirtingų spalvų. Todėl laminatės dantims suteikia vienodai baltą spalvą.

Dantų forma.

Dantų laminatės padeda koreguoti dantų formą ir dydį, todėl galima dantis sumažinti ir šypsenai suteikti daugiau harmonijos.

Kaip atliekamas dantų atkūrimas laminatėmis?

Dantų laminatės – tai bemetalės vos 0,2–0,5 mm storio keramikos plokštelės. Pralaidžios šviesai ir todėl itin natūraliai atrodančios restauracijos yra tvirtinamos prie danties paviršiaus, siekiant sukurti estetišką jo vaizdą.

Plokštelės tvirtai sukimba su danties paviršiumi ir yra natūraliai apgaubiamos dantenų.

Dantų atkūrimas laminatėmis dažniausiai atliekamas tuomet, kai natūralūs dantys yra nuskilę, susidėvėję, netaisyklingos formos, pakeitę spalvą. Laminatėmis taip pat galima atstatyti nudilusį sąkandį, pakoreguoti dantų padėtį.

Jei nusprendžiama rinktis šį dantų atkūrimo būdą, dantys yra paruošiami restauravimui – pašalinami pažeisti audiniai, senos plombos, suformuojama užkloto vieta. Nuo restauracijai paruoštų dantų nuimami atspaudai, kurie siunčiami į dantų technikų laboratoriją.

Kada rekomenduojama dantis atkurti laminatėmis?

Dantų laminatės – puikus sprendimas Jums, jeigu

-

dantų paviršius yra nusidėvėjęs ir nudilęs;

-

dantų forma nedžiugina savo proporcijomis ir dydžiu;

-

dantų spalva nebespindi baltumu;

-

dantų ėduonis (kariesas) yra plačiai išplitęs.

image

Kodėl OPC klinika?

Kviečiame savo dantų gydymą patikėti mums!

Odontologijos srities profesionaliai siekia užtikrinti, kad kiekvienas pacientas būtų išgirstas ir iš klinikos išeitų patenkintas.

Gydymo metu naudojame pačios aukščiausios kokybės įrangą, kuri padeda užtikrinti sėkmingą procesą.

Atsakome į visus pacientams kylančius klausimus bei konsultuojame, kaip dantis prižiūrėti net ir praėjus gydymo procedūrai.

OPC

Kaip vyksta pasiruošimas dantų atkūrimui laminatėmis?

Prieš dantų atkūrimo laminatėmis procedūrą, būtina gydytojo odontologo konsultacija, kurios metu įvertinama paciento dantų būklė, aptariami jo poreikiai ir nusprendžiama, ar laminatės yra tinkamiausias pasirinkimas.

Procedūros eiga

Dantų atkūrimo laminatėmis procedūra yra sudaryta iš kelių svarbių etapų.

01

Pirminės konsultacijos metu gydytojas odontologas įvertina bendrą paciento burnos ertmės būklę, įvertina, kaip stipriai yra pažeisti dantys, ir išklauso paciento lūkesčius.

02

Pagal individualius dantų atspaudus laboratorijoje gaminamos laminatės.

03

Pašalinus pažeistus dantų audinius ir dantis švelniai nušlifuojant, laminatės tvirtinamos ant priekinio dantų paviršiaus.

Kodėl nederėtų delsti?

-

Delsiant pasirūpinti savo dantimis, kenčia mūsų psichologinė savijauta – pradedame nepasitikėti savimi, vengiame bendravimo su kitais.

-

Dantų atkūrimas laminatėmis yra vienas iš efektyviausių būdų, kaip galima apsaugoti burnos ertmę nuo plintančių bakterijų ir dėl to atsirandančių odontologinių ligų.

-

Dantys, padengti laminatėmis, netrupa, neskilinėja ir neturi neigiamo poveikio kitiems dantims.

-

Vengiant kreiptis į specialistus, dantų sveikatos kokybė atidedama, o tai gali turėti neigiamos įtakos Jūsų dantims.

image

Atkurkite savo šypseną su mūsų klinikos odontologais

Pasitikėkite mūsų klinikos profesionalais ir vėl džiaukitės plačia šypsena.