El. paštas: info@opc.lt


Diagnostika, rentgeno nuotraukos

Žmonės į gydytoją odontologą neretai kreipiasi tik tada, kai dantį skauda, o kariesas ar net rimtesnės dantų ir burnos ligos jau yra gerokai pažengusios.

Diagnostika, rentgeno nuotraukos

Kas tai?

Žmonės į gydytoją odontologą neretai kreipiasi tik tada, kai dantį skauda, o kariesas ar net rimtesnės dantų ir burnos ligos jau yra gerokai pažengusios. Todėl pas gydytoją reikia apsilankyti ir profilaktiškai: įvertinti esamą dantų, dantenų ir burnos gleivinės būklę, ar nėra naujų kariesų, ar dantenų ir gleivinės būklė yra gera.

Konsultacijos metu mūsų gydytojai vizualiai, bei pasitelkę modernią įrangą įvertina esamą dantų būklę. Moderniais rentgeno aparatais daro skaitmenines dantų rentgeno nuotraukas, kurias galima matyti iškart kompiuterio ekrane. Jos leidžia diagnozuoti kariozinius dantų pažeidimus, dantį supančių audinių būklę, įvertinti dantų kanalų būklę, kaulo suirimo židinius, matyti podanteninius akmenis.

Kodėl OPC klinika?

Kviečiame savo dantų gydymą patikėti mums!

Odontologijos srities profesionaliai siekia užtikrinti, kad kiekvienas pacientas būtų išgirstas ir iš klinikos išeitų patenkintas.

Gydymo metu naudojame pačios aukščiausios kokybės įrangą, kuri padeda užtikrinti sėkmingą procesą.

Atsakome į visus pacientams kylančius klausimus bei konsultuojame, kaip dantis prižiūrėti net ir praėjus gydymo procedūrai.

OPC

Atkurkite savo šypseną su mūsų klinikos odontologais

Pasitikėkite mūsų klinikos profesionalais ir vėl džiaukitės plačia šypsena.