El. paštas: info@opc.lt


Estetinis dantų plombavimas

Estetinis dantų plombavimas yra puikus pasirinkimas, esant nedideliems dantų defektams. Ji padeda nepriekaištingai atkurti pažeistus audinius, spalvines savybes bei dantų padėtį, idealiai atstatyti dantų vageles ir kauburėlius.

Estetinis dantų plombavimas

Kas tai?

Estetinis dantų plombavimas – tai procedūra, kuria pasitelkiama, siekiant atkurti trūkstamus ar pažeistus danties audinius. Ši procedūra rekomenduojama ne tik norint sutaisyti ėduonies pažeistus dantis – ji puikiai tinka ir tada, kai norima pakeisti dantų formą, spalvą, panaikinti pigmentines dėmes ar užpildyti tarpą tarp dantų (diastemą).

Estetiškai plombuotų dantų plombos yra visiškai nepastebimos, todėl dažniausiai estetinis plombavimas atliekamas priekiniams dantims. Tačiau ši procedūra gali būti pasirenkama ir siekiant tiksliai atkurti krūminius dantis bei taip užtikrinti taisyklingesnį sąkandį.

Estetinio dantų plombavimo galimybės

Estetinio dantų plombavimo galimybės yra plačios – padedančios atkurti ne tik sveiką, bet ir gražią šypseną.

Dantų funkcija.

Estetinio plombavimo metu atkūrus nuskilusius, nudilusius ar kitaip savo natūralią formą praradusius dantis, galima pagerinti ir dantų funkcionalumą. Ši procedūra užtikrina kur kas geresnį kramtymą ir visų dantų tarpusavio sąveiką.

Dantų estetika.

Pagrindinė estetinio dantų plombavimo paskirtis yra atkurti šypsenos išvaizdą. Tai padeda pacientams ir vėl pasitikėti savimi bei džiaugtis gražiais, lygiais ir tvarkingais dantimis.

Danties anatomijos restauravimas.

Procedūros metu yra pilnai atkuriama danties anatominė struktūra, suteikiant jai formą, pašalinant pažeistas vietas ir tuščią ertmę užpildant specialia medžiaga.

Kaip atliekama dantų implantacija?

Procedūros metu, pritaikius vietinę nejautrą, pašalinami pažeisti dantų audiniai, senos plombos ar restauracijos, minimaliai pašiurkštinamas dantų paviršius – taip dantys paruošiami estetiniam plombavimui. Estetiniam plombavimui naudojamas aukščiausios kokybės, saugus ir puikiai organizmo toleruojamas plombinis kompozitas, kuriuo tiksliai atkartojamos natūralios danties vagelės, kauburėliai, anatominė sandara. Šiuolaikinių medžiagų ir technologijų dėka net smulkiausios detalės atkuriamos itin tiksliai, todėl atkurti dantys atrodo labai natūraliai ir estetiškai.

Galutinis procedūros rezultatas išryškėja praėjus 1–2 dienoms po atliktos procedūros, kai suvienodėja natūralių ir estetiškai plombuotų dantų spalva.

Estetinio plombavimo procedūros metu atstačius taisyklingą danties anatomiją, sugrąžinama ir pilnavertė kramtymo funkcija bei komforto jausmas.

Kada reikia atlikti estetinį dantų plombavimą?

Estetinio dantų plombavimo procedūrą rekomenduojama atlikti, jeigu

-

jūsų dantys nudilę, nuskilę, kreivi ar turintys kitokių formos trūkumų;

-

dantys pažeisti ėduonies;

-

netenkina dantų spalva;

-

reikalingas sąkandžio pakėlimas.

image

Kodėl OPC klinika?

Kviečiame savo dantų gydymą patikėti mums!

Odontologijos srities profesionaliai siekia užtikrinti, kad kiekvienas pacientas būtų išgirstas ir iš klinikos išeitų patenkintas.

Gydymo metu naudojame pačios aukščiausios kokybės įrangą, kuri padeda užtikrinti sėkmingą procesą.

Atsakome į visus pacientams kylančius klausimus bei konsultuojame, kaip dantis prižiūrėti net ir praėjus gydymo procedūrai.

OPC

Kaip vyksta pasiruošimas estetiniam dantų plombavimui?

Prieš atliekant estetinį plombavimą, būtina gydytojo odontologo konsultacija, kurios metu atliekami reikiami diagnostiniai tyrimai, įvertinama dantų būklė ir parengiamas gydymo planas.

Procedūros eiga

Estetinis dantų plombavimas reikalauja didelio tikslumo ir susikaupimo, todėl ši procedūra yra sudaryta iš kelių svarbių etapų.

01

Pirminės konsultacijos metu gydytojas odontologas įvertina bendrą paciento burnos ertmės būklę ir jeigu reikia, atlieka profesionalią burnos higieną, kuri yra reikalinga prieš šią procedūrą.

02

Taikant vietinę nejautrą, dantys kruopščiai išvalomi ir užpildomi plombine medžiaga, kuri po kelių minučių sukietėja.

03

Plombuoti dantys yra nušlifuojami pagal natūralių dantų arba naują struktūrą.

Kodėl nederėtų delsti?

-

Dantys, turintys tam tikrų pažeidimų, negydomi pradeda irti ir tampa kur kas jautresni.

-

Nesikreipiant į specialistus ir netaikant jokio gydymo, dantys tampa mažiau atsparūs bakterijoms, todėl kur kas lengviau plinta įvairios ligos.

-

Griežiant dantimis, pažeidžiamas dantų paviršius ir gilesni sluoksniai, todėl sąkandis žemėja.

-

Kenčia paciento gyvenimo kokybė ir didėja nepasitikėjimas savimi.

image

Atkurkite savo šypseną su mūsų klinikos odontologais

Pasitikėkite mūsų klinikos profesionalais ir vėl džiaukitės plačia šypsena.