El. paštas: info@opc.lt


Pasimatuok šypseną ( „Mock-up“)

Nuolat pastebite dailias aplinkinių šypsenas ir vis pasvajojate apie tai, kaip ir Jūs norėtumėte tokią turėti? Tačiau tuo pačiu dvejojate, nes net neįsivaizduojate, kaip ideali šypsena derės prie Jūsų veido, ar ji atitiks Jūsų lūkesčius ir su ja jausitės patogiai? Skaitmeninių technologijų dėka dabar šypseną galite pasimatuoti!

Pasimatuok šypseną ( „Mock-up“)

Kas tai?

Pacientai, turintys didelių estetinių ir fiziologinių burnos ertmės problemų, vis dažniau ryžtasi kardinaliai atkurti savo šypseną. Tokie pokyčiai kelia daug entuziazmo, tačiau tuo pačiu metu ir nemažai abejonių: ar naujieji dantys derės prie veido?

Šiuolaikinėje odontologijoje yra plačiai paplitęs terminas – „Mock-up“, leidžiantis pasimatuoti šypseną. Technologijų ir specialistų dėka galima iš anksto įvertinti, kaip atrodysite su naująja šypsena. Dažniausiai teigiami rezultatai jau vien prisimatavimo metu suteikia dar daugiau motyvacijos.

Kokias galimybes suteikia šypsenos pasimatavimas?

Prieš atkurdami savo svajonių šypseną, galite ją prieš tai pasimatuoti – tai padės priimti galutinį sprendimą.

Pasimatuokite šypseną.

„Mock-up“ metodas suteikia galimybę pilnai išsiaiškinti, ar šypseną, apie kurią svajojame, mums tinka, o galbūt reikėtų paieškoti ir kitų sprendimų. Iš anksto pastebėjus svarbias klaidas, turėsime dar tobulesnės šypsenos dizainą.

Sutaupykite laiko ir pinigų.

Atkūrus dantis pasirinktu būdu, gali būti tam tikrų vizualinių dalykų, kurie mūsų netenkins. Žinoma, jų taisymas reikalauja papildomų finansų ir laiko išteklių. Norint to išvengti, šypsenos pasimatavimas yra puikus būdas gyventi ekonomiškiau.

Bendradarbiaukite su specialistais.

Besimatuodami šypseną, neišvengiamai bendradarbiaujame su odontologijos specialistais, kurie atliks šią procedūrą. Tai padeda geriau suprasti ir pastebėti dizaino trūkumus, sugalvoti naujas idėjas. Taip pat pacientas supažindinamas su proceso eiga, pokyčiais.

Kaip vyksta šypsenos primatavimas?

Pasimatuodami šypseną galime matyti ne tik, kaip šypsena atrodys realiai, bet ir kokie gali būti galimi pokyčiai.

Pasitelkus skaitmenines technologijas, itin tiksliai nuskenuojamas paciento dantų vaizdas ir nufotografuojamas jo veidas. Visi duomenys perkeliami į skaitmeninę erdvę ir sukuriamas vienas ar keli galimi būsimos šypsenos modeliai.

Dalyvaujant pacientui, gydytojui odontologui ir dantų technikui, atsižvelgiant į paciento pageidavimus, vyksta tobulos šypsenos modelio derinimas, atliekamos reikalingos korekcijos. Kai būsimas vaizdas atitinka paciento lūkesčius, laboratorijoje pagaminamas šypsenos šablonas, kurį galima pasimatuoti. Tam, kad pacientas galėtų tinkamai įvertinti pasirinktą dantų spalvą ir formą – padaromos šypsenos nuotraukos.

Kada rekomenduojama pasimatuoti šypseną?

Atvykite pasimatuoti šypsenos, jeigu

-

kyla abejonių, ar naujieji dantys Jums tiks;

-

artėjanti odontologinė procedūra yra itin sudėtinga;

-

siekiate sutaupyti tiek finansų, tiek laiko;

-

norite bendradarbiauti su procedūrą atliksiančiais specialistais ir sužinoti daugiau informacijos.

image

Kodėl OPC klinika?

Kviečiame savo dantų gydymą patikėti mums!

Odontologijos srities profesionaliai siekia užtikrinti, kad kiekvienas pacientas būtų išgirstas ir iš klinikos išeitų patenkintas.

Gydymo metu naudojame pačios aukščiausios kokybės įrangą, kuri padeda užtikrinti sėkmingą procesą.

Atsakome į visus pacientams kylančius klausimus bei konsultuojame, kaip dantis prižiūrėti net ir praėjus gydymo procedūrai.

OPC

Kaip vyksta pasiruošimas šypsenos pasimatavimui?

Siekiant turėti svajonių šypseną ir norint ją pasimatuoti prieš operaciją, svarbu žinoti, kaip norite, kad atrodytų Jūsų naujieji dantys. Pagalvokite apie jų formą, spalvą, simetriją ir kitus svarbius aspektus, kurie gali turėti įtakos bendram vaizdui.

Jeigu nežinote, nuo ko pradėti – pasitarkite su gydytoju odontologu. Specialistas, įvertinęs Jūsų burnos ertmę ir atlikęs reikiamus diagnostinius tyrimus, patars, kokią šypseną rinktis geriausia, taip pat sudarys gydymo planą.

Procedūros eiga

Šypsenos pasimatavimo procedūra „Mock-up“ yra sudaryta iš kelių svarbių etapų.

01

Pirminės konsultacijos metu gydytojas odontologas įvertina bendrą paciento burnos ertmės būklę, kartu aptariami lūkesčiai, svajonių šypsenos vizija ir parenkamas geriausias galimas rezultatas, sudaromas gydymo planas.

02

Pasitelkus skaitmenines technologijas, nuskenuojamas dantų vaizdas ir nufotografuojamas veidas. Visi duomenys perkeliami į skaitmeninę erdvę ir sukuriamas vienas ar keli galimi būsimos šypsenos modeliai.

03

Kai būsimas vaizdas atitinka paciento lūkesčius, laboratorijoje pagaminamas šypsenos šablonas, kurį galima pasimatuoti. Norintys apsiprasti su naujuoju šypsenos vaizdu ir įsitikinti, kad jis tiksliai atitinka lūkesčius, gali šabloną kelias dienas panešioti.

Kodėl nederėtų delsti?

-

Pasinaudojant šypsenos pasimatavimo paslauga, sutaupysite laiko ir pinigų.

-

Matant tam tikrus trūkumus, galutinis rezultatas galės dar labiau būti ištobulintas.

-

Pagamintą laikiną šabloną galima panešioti kelias dienas ir tokiu būdu įsitikinti, kad naujuosius dantis patogu nešioti ir fiziškai.

image

Atkurkite savo šypseną su mūsų klinikos odontologais

Pasitikėkite mūsų klinikos profesionalais ir vėl džiaukitės plačia šypsena.