El. paštas: info@opc.lt


Visų dantų atkūrimas „Straumann Pro Arch“ ( kitaip – „Visi dantys ant 4 implantų“) technologija

Prarastų dantų atkūrimas ant 4 implantų – pažangiausia šiuo metui gydymo metodika, leidžianti greitai, sklandžiai ir patikimai sukurti tvirtus, estetiškai atrodančius dantis bei vėl grąžinti gyvenimo kokybę daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms. Atkuriant dantis šiuo metodu, neišimamas vieno žandikaulio protezas fiksuojamas ant 4 implantų.

Visų dantų atkūrimas „Straumann Pro Arch“ ( kitaip – „Visi dantys ant 4 implantų“) technologija

Kas tai?

Taikant „Straumann Pro Arch“ metodiką, vieno vizito metu įsriegiami 4 implantai, iš kurių 2 sriegiami 30–45° kampu, norint užtikrinti kuo tolimesnę atramą ir kuo didesnį stabilumą protezui. Naudojant šį implantacijos metodą, dažniausiai išvengiama kaulo priauginimo procedūros, nes implantai sriegiami į tą žandikaulio vietą, kurioje yra didžiausias kaulo kiekis.

Esant gerai klinikinei situacijai ir pirminiam implantų stabilumui, iš karto po implantacijos galima pritvirtinti laikiną protezą, todėl jau po vieno vizito klinikoje galima džiaugtis natūraliai atrodančia, estetiška šypsena ir visiškai atkurta kramtymo funkcija. Atkuriant dantis šiuo metodu, užtikrinamas ir visiškai protezo stabilumas – jis nejuda kramtant, kalbant ar juokiantis. Po kelių mėnesių, prigijus implantams, laikini dantys pakeičiami nuolatiniais, nuo natūralių dantų beveik nesiskiriančiais dantimis.

Visų dantų atkūrimo ant 4 implantų galimybės.

Atkurdami prarastus dantis ant 4 implantų, vėl galėsite plačiai šypsotis ir atgauti ne tik pasitikėjimą savimi, bet ir dantų funkciją.

Dantų funkcija.

Dantų atkūrimas implantais padeda palaikyti dantų funkciją, todėl užtikrinama galimybė sėkmingai kramtyti ir kalbėti.

Taisyklingas sąkandis.

Netekus dalies dantų ir atkūrus juos implantais, užtikrinamas taisyklingas sąkandis, o dantys apsaugomi nuo susigrūdimo.

Išvaizdos estetika.

Implantai užtikrina, kad Jūsų naujoji šypsena atrodys gražiai ir stulbinamai.

Kaip atliekamas dantų atkūrimas ant 4 implantų?

„Straumann Pro Arch“ – tai pažangiausia šiuo metui gydymo metodika, leidžianti greitai, sklandžiai ir patikimai sukurti tvirtus, estetiškai atrodančius dantis.

Įvertinus bendrą paciento burnos ertmės būklę, sudaromas gydymo planas, kurio laikantis ruošiamasi dantų atkūrimui ant 4 implantų.

Naudojant šį implantacijos metodą, dažniausiai išvengiama kaulo priauginimo procedūros, nes implantai sriegiami į tą žandikaulio vietą, kurioje yra didžiausias kaulo kiekis.

Esant gerai klinikinei situacijai ir pirminiam implantų stabilumui, iš karto po implantacijos galima pritvirtinti laikiną protezą, todėl jau po vieno vizito klinikoje, galima džiaugtis natūraliai atrodančia, estetiška šypsena ir visiškai atkurta kramtymo funkcija.

Kada reikia prarastus dantis atkurti ant 4 implantų?

Ši procedūra yra reikalinga tuomet, jeigu

-

praradote vieną, dalį arba visus burnos ertmės dantis;

-

norite pilnai atkurti kalbėjimo ir kramtymo funkcijas;

-

siekiate ir vėl atgauti pasitikėjimą savimi.

image

Kodėl OPC klinika?

Kviečiame savo dantų gydymą patikėti mums!

Odontologijos srities profesionaliai siekia užtikrinti, kad kiekvienas pacientas būtų išgirstas ir iš klinikos išeitų patenkintas.

Gydymo metu naudojame pačios aukščiausios kokybės įrangą, kuri padeda užtikrinti sėkmingą procesą.

Atsakome į visus pacientams kylančius klausimus bei konsultuojame, kaip dantis prižiūrėti net ir praėjus gydymo procedūrai.

OPC

Kaip vyksta pasiruošimas dantų atkūrimui?

Prieš atkuriant dantis ant 4 implantų, būtina pasikonsultuoti su gydytoju odontologu. Taip specialistas įvertins Jūsų bendrą burnos ertmės būklę ir duos naudingų patarimų, nuramins prieš operaciją.

Procedūros eiga

Prarastų dantų atkūrimas ant 4 implantų yra sudarytas iš kelių svarbių esminių etapų.

01

Pirminio vizito metu gydytojas odontologas įvertina Jūsų burnos ertmės būklę ir, atlikęs reikiamus tyrimus, sudaro tikslų gydymo planą. Taip pat kartu aptariate šypsenos lūkesčius, finansines galimybes ir kitus aktualius klausimus.

02

Taikant nejautrą, į žandikaulį sriegiami 4 implantai. Po to fiksuojamas laikinas protezas.

03

Kai implantas pilnai prigyja prie kaulo, tvirtinamas nuolatinis protezas ir pacientas gali pilnai džiaugtis savo šypsena.

Kodėl nederėtų delsti?

-

Prarastus dantis atkurti yra svarbu, kadangi ir vėl galėsite kokybiškai kramtyti maistą ir kalbėti.

-

Tokiu būdu ne tik apsaugomas kaulas nuo nykimo, bet ir pasirūpinama šalia esančiais dantimis.

-

Galėsite ir vėl susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

image

Atkurkite savo šypseną su mūsų klinikos odontologais

Pasitikėkite mūsų klinikos profesionalais ir vėl džiaukitės plačia šypsena.