El. paštas: info@opc.lt

Po danties rovimo procedūros

Po danties rovimo procedūros

Maistas. Pirmąsias 24 valandas rekomenduojamas minkštas (ne karštas) maistas.

Siūlės. Žaizdą susiuvus, siūlai paprastai išimami po savaitės.

Vaistai. Jei Jums buvo paskirta vaistų, vartokite juos nurodytomis dozėmis.

Higiena. Tinkama burnos higiena pagreitins gijimą. Pirmosiomis dienomis po operacijos būkite atsargus, kad nepažeistumėte operacijos vietos ir siūlių, dantis valykite švelniai.

Kraujavimas. Parą po rovimo gali nestipriai pakraujuoti iš žaizdos. Dėl to seilės gali nusidažyti rausva spalva. Tai normalu, jaudintis dėl to nereikėtų.

Rūkymas ir alkoholis. Po danties rovimo nerūkykite mažiausiai 12 valandų. Rūkalai labai kenkia žaizdos gijimui. Nevartokite alkoholinių gėrimų 24 val. po procedūros.

Skalavimai. Rovimo dieną burnos neskalaukite. Jūs galite gerti tik šaltus gėrimus, tačiau nesiurbkite ir nespjaudykite, nes iš žaizdos gali pasišalinti kraujo krešulys.

Kitą dieną po danties rovimo prozedūros paskalaukite burną dezinfekuojamaisiais tirpalais, kuriuos rekomenduos gydytojas. Rekomenduotais skalikliais skalaukite mažiausiai savaitę.

Patinimas. Kad patinimas būtų mažesnis, prie veido rovimo vietoje reikia priglausti į rankšluostėlį suvyniotą ledo pūslę. Šaltis laikomas 20 minučių su 15 minučių pertraukomis 4 – 5 valandas.

Skausmas. Vidutiniam skausmui malšinti vartokite bet kokį skausmą malšinantį vaistą, neskystinantį kraujo. Jei operacija buvo ilga, reikia išgerti gydytojo odontologo paskirtų vaistų nuo skausmo.

Atminkite, kad apleistas dantis raunamas paskutiniu atveju, kai jo neįmanoma išgydyti jokiais būdais. Jei rimčiau nesusirūpinsite savo burnos higiena ir dantų gydymu, panašaus likimo gali sulaukti ir kiti dantys.

Atkurkite savo šypseną su mūsų klinikos odontologais

Pasitikėkite mūsų klinikos profesionalais ir vėl džiaukitės plačia šypsena.